گوناگون

120 گیگ اینترنت رایگان اساتید

هدیه اینترنت رایگان اساتید : با ظهور کرونا و و فراگیری آن بسیاری از مراکز و سازمان ها به تعطیلی کشانده شده اند.که دانشگاه ها نیز از این دسته مستثنا نیستند، از این رو نیاز به کلاس های غیرحضوری و مجازی بیشتر احساس شد. که لازمه آن اینترنت پرسرعت و دائمی می باشد.

این تکنولوژی با تداوم بیماری کرونا در سراسر جهان به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت که کشور ما ایران نیز جزو کشورهایی بود که به آن روی آورد.

از جمله این اقدامات برنامه شاد بود که برای دانش آموزان به کار گرفته شد. از حضور آنها در مکان های عمومی مانند مدرسه جلوگیری کرد.که می توانید در مقاله نحوه نصب شاد در کامپیوتر آن را نصب کرده و بهره برداری کنید.

معرفی اینترنت رایگان اساتید

با توجه به نیاز مبرم به اینترنت توسط دانشجویان و اساتید، وزیر محترم ارتباطات آقای آذری جهرمی از تخصیص 120 گیگ اینترنت رایگان به اساتید.در پیج شخصی اینستاگرام خود خبر داد که در ادامه به نحوه فعال سازی آن خواهیم پرداخت.

نحوه فعال سازی اینترنت رایگان اساتید

بر اساس اطلاعات دریافتی، زمان ثبت نام این هدیه تا 15 مهرماه سال 1399 می باشد.که احتمال تمدید آن نیز وجود دارد.

چه کسانی می توانند اینترنت رایگان اساتید را دریافت کنند؟

بر اساس شرایطی که لحاظ شده این هدیه فقط به اساتید دانشگاه آزاد، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت تعلق می گیرد.

همچنین اساتیدی که دارای خط تلفن همراه می باشند.می توانند این هدیه را دریافت کنند. لازم به ذکر است که هر استاد فقط می تواند یک بار .فقط روی یک اپراتور همراه این هدیه را فعال کند.

به دلیل تایید اطلاعات و احراز هویت اساتید ممکن است فعال سازی این هدیه با کمی تاخیر صورت گیرد.

بهتر است بدانید انتقال این هدیه به هیچ عنوان ممکن نیست .در صورت انتقال مالکیت خط تلفن این هدیه لغو خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه سامانه هدیه اینترنت رایگان اساتید، در صورت وجود هر گونه مشکل می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشکل خود را اعلام کنید.


www.cellsim.ir

2 دیدگاه در “120 گیگ اینترنت رایگان اساتید

  1. شریف گفت:

    هنوز نگرفتم

    1. ج شمس گفت:

      چه چیری رو نگرفتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *